Okulary dla dzieci

Kochasz swoje dziecko? Zadbaj o jego oczy.

Wszystkie dzieci, przynajmniej raz w roku powinny być przebadane przez specjalistę.

 

Pod szczególną opieką i kontrolą powinny być dzieci, których rodzice noszą okulary. Badania dowodzą, że do 12 roku życia dzieci, uczą się głownie poprzez obserwację. Aż 80% informacji, które trafiają do dzieci, przekazywanych jest za pomocą wzroku.

 

Wszystkie dzieci, które maja problemy z nauką i koncentracją, rozpoznawaniem literek, lub takie, które narzekają na bóle głowy i oczu, powinny mieć wykonane badanie wzroku.

 

Nawet jeśli wydaje nam się, ze nasze dziecko ma sokoli wzrok, nie oznacza to, że nie ma ono wady wzroku. Należy pamiętać o tym, że dzieci maja bardzo dużą zdolność do akomodacji, a co za tym idzie tak silnego napięcia mięśni gałki ocznej, że nawet przy dużych wadach wzroku, mogą widzieć najdrobniejsze szczegóły.

Szkła okularowe dla dzieci

Okulary dla dzieci - Badanie wzroku

Szkła dla dzieci powinny być lekkie, bezpieczne i posiadać wszystkie powłoki, chroniące oczy dziecka przed szkodliwym promieniowaniem UV. Każdy rodzic powinien zdawać sobie sprawę z tego, że w okulary dla dzieci powinno się, a nawet należy zainwestować.
Dzieci to nasz największy skarb, dlatego powinno nam zależeć, żeby były zdrowe, rozwijały się i widziały prawidłowo.

 

Każdy rodzic, powinien zadbać o to, aby dziecko miało biurko przy oknie i aby uczyło się zawsze przy bardzo dobrym oświetleniu. Czyli oprócz lampki stojącej na biurku, w pokoju powinno być włączone światło górne. Im więcej światła, tym lepiej dla naszej pociechy.

Proszę pamiętać, ze im szybciej wykryta wada, tym większa szansa na skorygowanie, a nawet całkowite wyleczenie. Dlatego zachęcam wszystkich z Państwa, do szczególnej obserwacji dzieci i do corocznych kontroli oczu naszych pociech.

 

W naszych salonach oferujemy specjalne, bezpieczne i nietłukące się szkła dla dzieci wykonane z materiału Trivex.
Są to najbezpieczniejsze szkła dla dziecka.

Oprawki dla dzieci Miraflex

Do tego mamy specjalne oprawki dla dzieci Miraflex, które są elastyczne i nie da się ich zdeformować. Dzieci je wprost uwielbiają. Są wygodne i bardzo bezpieczne.

Oprawy te spełniają wszelkie wymagania i zalecenia specjalistów z dziedziny ochrony wzroku a jednocześnie dają dzieciom możliwość nieograniczonej aktywności. Co jak zapewne Państwo wiecie jest równie ważne.

Dla starszych pociech jest zarezerwowana pełna gama kolorowych i fantazyjnych opraw, z postaciami z ich ulubionych kreskówek. Wszystko po to aby czuły się wyjątkowo i chętnie nosiły swoje okulary.

Okulary dla dzieci Miraflex - Zalety

Kolejnym rozwiązaniem są specjalne oprawki dla Małych Sportowców. Oprawy sportowe ze szkłami korekcyjnymi niemieckiej marki Sziols, zapewnią bezpieczeństwo i wygodę podczas uprawiania piłki nożnej, koszykówki, czy lekcji WF.

Bezpieczeństwo i wygoda Twojego dziecka jest naszym priorytetem. Przyjdź ze swoim dzieckiem, dotknij, zobacz i zdecyduj.

Facebook