Jak kupić okulary progresywne i zaoszczędzić nawet 2 tysiące złotych ?

Okulary progresywne, promocja.
W naszych Salonach Świat Okularów specjalizujemy się w doborze okularów progresywnych. Jako jedyni posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do doboru i do pomiarów niezbędnych przy zakupie soczewek progresywnych. Tylko u nas kupisz szkła progresywne Varilux w technologii 3D.
Znamy wszystkie zalety powyższych soczewek i wiemy jak bardzo doceniają je osoby, które już je noszą.
Zależy nam na tym, aby jak najwięcej naszych klientów mogło cieszyć komfortem widzenia. W związku z tym we wszystkich naszych Salonach wprowadziliśmy dwie promocje dotyczące okularów progresywnych.
  1. Przy zakupie szkieł progresywnych Varilux  firmy Essilor, otrzymujecie Państwo drugą parę soczewek o wartości nawet do 2 tysięcy złotych gratis. Dzięki temu możecie mieć dwie pary doskonałych okularów progresywnych w cenie jednej.
  2. Druga promocja dotyczy soczewek progresywnych z fotochromem angielskiej firmy Jai Kudo, których cenę obniżyliśmy o 50% i dostępne są już od 780 zł za parę.
Masz dość ciągłego zmieniania okularów?
Zdarza się, że zapominasz zabrać ze sobą okulary do czytania? Nie widzisz w sklepie cen produktów i prosisz przypadkowe osoby o przeczytanie etykiet?
Jeśli masz takie problemy, okulary progresywne są najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem. Jeśli ty jeszcze ich nie potrzebujesz, z pewnością okażą się świetnym rozwiązaniem dla Twojej mamy, taty lub dziadków.
Wszyscy kochamy dostawać prezenty, prezent w postaci okularów będzie codziennie przypominał osobie obdarowanej o Tobie.
Spraw prezent swojej babci, spraw prezent swojemu dziadkowi, spraw prezent swojej mamie, spraw prezent swojemu tacie.
Spraw prezent sobie i wybierz najnowsze szkła progresywne Varilux X series.
Kup okulary progresywne.
facet w okularach


Facebook