Świat okularów progresywnych. Dlaczego my ?

Dlaczego warto nam zaufać i  kupić u nas okulary ?

Co robimy najlepiej i dlaczego stale się uczymy ?

W czym jesteśmy pierwsi ?

Jak tylko przeczytasz ten wpis, zajrzyj do naszego salonu 🙂

 

Świat okularów to firma, która powstała z pasji.  Nie tylko  z pasji do okularów, ale przede wszystkim z  pasji do medycyny, do zdrowia, do radości życia i czerpania z życia pełnymi garściami.

Wierzymy, że każdy z nas może więcej niż myśli, że może, że każdy z nas zasługuje na wszystko co najlepsze i każdy z nas powinien dbać o siebie, swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Samo się nie zrobi.

Dlatego stawiamy na ciągły rozwój i udoskonalanie samych siebie, naszego personelu, naszych produktów i standardów w naszych Salonach.

Cały czas się rozwijamy, uczymy się na szkoleniach wewnętrznych organizowanych dla naszego personelu i zewnętrznych organizowanych przez różne firmy.

Uczymy się jak sprzedawać, jak lepiej obsługiwać klientów, jak zapewnić najwyższe standardy obsługi. Nabywamy również wiedzę merytoryczną o produktach, które oferujemy.

Uczymy się od najlepszych specjalistów w Polsce, od Pawła Szczerbińskiego, Szymona Grygierczyka,  Mariusza Szuby, Pawła Milewskiego.

Korzystamy też z wiedzy takich światowych potęg jak Tony Robins, Harv Ecker czy Alex Mandossian.

Do naszych okularów wstawiamy soczewki tylko najlepszej światowej marki Essilor, obowiązkowo z powłokami ochronnymi.

Essilor to firma, która jako pierwsza wprowadziła na rynek soczewki progresywne. Ma największe doświadczenie i najlepsze technologie.

Chcemy, aby nasi klienci mieli w swoich okularach najlepsze szkła, gdyż zależy nam na ich zdrowiu.

Nasi specjaliści wykonują precyzyjne badanie wzroku, oparte na pomiarach komputerowych.

W każdym naszym Salonie znajduje się specjalny komputer do indywidualnego doboru szkieł okularowych, dzięki czemu możemy wykonać w 100 % spersonalizowane okulary, gwarantujące doskonałe widzenie w każdych warunkach i na każdą odległość.

Stawiamy na nowe technologie i konsekwentnie wprowadzamy je do naszych Salonów, często jako pierwsi, wyznaczając nowe standardy w doborze okularów.

Uważamy, że nowe technologie i nowinki techniczne są dla nas i mają nam służyć.

Uwierzyliśmy w okulary progresywne i konsekwentnie edukujemy naszych klientów, przekonując ich, że jest to doskonałe rozwiązanie dające najwięcej wartości.

Jedna para okularów zastępuje trzy. Jedna para dająca ostre widzenie na każdą odległość, wygodę i brak skrępowania, bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Oto co dają okulary progresywne.

Oto dlaczego warto kupować w naszych Salonach Świat Okularów.Facebook