Szkła progresywne VARILUX, przyjacielem każdego czterdziestolatka.

Szkła progresywne Varilux, są to  najwyższej jakości soczewki do okularów progresywnych produkowane przez firmę Essilor. Firma Essilor jest liderem na rynku szkieł progresywnych, cały czas rozwija swoje technologie i co roku wypuszcza na rynek coraz lepsze szkła progresywne. W tym roku zadebiutowały soczewki progresywne Varilux  X-series, które są najlepszą i najbardziej zaawansowaną soczewką progresywną na świecie, która pozwala na nieskrępowane widzenie na każdą odległość, przy zachowaniu wzorcowej stabilności obrazu.

Okulary progresywne to niezbędnik każdego człowieka po 40 roku życia, gdyż właśnie w tym okresie zaczynamy potrzebować korekcji okularowej do czytania. Szkła progresywne są idealnym rozwiązaniem ponieważ zapewniają widzenie na każdą odległość, przez co wystarczy nam jedna para okularów do wszystkiego.

Okulary progresywne mogą być indywidualnie dopasowane do naszych potrzeb, w zależności od tego jaki wykonujemy zawód, jak spędzamy czas wolny, czy dużo czytamy, czy potrzebujemy dodatkowej ochrony przed promieniowaniem słonecznym, czy też pracujemy przed komputerem.

Dlatego asystentki sprzedaży w naszych salonach będą zadawać Państwu wiele pytań, czasami wydawałoby się nie związanych z okularami, aby na podstawie odpowiedzi wybrać najbardziej dopasowane szkła do państwa potrzeb wzrokowych.

Następnie dokonają specjalnych pomiarów urządzeniem Visioffice, które są niezbędne do wyprodukowania indywidualnej soczewki dla konkretnego klienta. Dzięki temu okulary progresywne będą niezwykle precyzyjnie wykonane, a co za tym idzie zapewnią komfortowe widzenie, stabilny obraz i szybką bezproblemową adaptację.

W naszych salonach sprzedajemy rocznie bardzo dużą ilość szkieł progresywnych Varilux, jednocześnie cały czas podnosimy swoje kwalifikację i zdobywamy wiedzę aby zapewnić Państwu najlepsze produkty, które doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu.

Polecamy soczewki Varilux ponieważ wiemy, że są to najlepsze na rynku szkła progresywne i blisko współpracujemy z firmą Essilor, aby na bieżąco posiadać najnowsze informację o nowych technologiach.

Zapraszamy do naszych salonów Świat Okularów w miejscowościach : Kostrzyn Wlkp., Środa Wlkp., Swarzędz i Poznań, po okulary progresywne ze szkłami Varilux.Facebook