Nasze salony

Świat Okularów Anny Staniak to rodzinny zakątek, do którego zapraszam Ciebie i twoją rodzinę po zawsze wyjątkowe, modne i stylowe okulary. Czekają na Was wyszkolone asystentki sprzedaży i profesjonalni optycy, którzy zatroszczą się o Wasze oczy i stylowy wygląd. U Nas możesz powierzyć swój wzrok w ręce profesjonalistów.

Stworzone przeze mnie z pasji do życia, Hiszpanii i okularów.

Nazywam się Anna Staniak i jestem właścicielem salonów optycznych Świat Okularów. Miłością do okularów zaraziła mnie moja mama. Już jako mała dziewczynka podglądałam ją w pracy w Salonie Optycznym. Mama zawsze powtarzała mi, że okulary są odzwierciedleniem charakteru osoby, która je nosi. To ona sprawiła, że zaczęłam postrzegać je jako element biżuterii oraz elegancki niezbędnik każdego z nas.

Moja firma stanowi kontynuację rodzinnych tradycji. Chcę aby nadal pozostawała niezależna, rodzinna i profesjonalna. Moich klientów zachęcam, aby wybierali odważne oprawy, w ciekawych kolorach i niepowtarzalnych kształtach, w których poczują się wyjątkowo i które podkreślą ich indywidualność.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak trudno jest dobrać idealną oprawę, pasującą do kształtu twarzy, charakteru i osobowości klienta. Dlatego osobiście wybieram personel do wszystkich Salonów, dbam o jego kształcenie i rozwój.

Zespół wyszkolonych, profesjonalnych asystentek sprzedaży jest po to, aby doradzić naszym klientom i pomóc im dokonać właściwego wyboru. Jestem członkiem stowarzyszenia Profesjonalni Optycy, zrzeszającego najlepszych optyków w Polsce, które promuje fachowość i profesjonalizm w branży optycznej. Pragnę zawsze mieć w swoich salonach najnowsze i najmodniejsze fasony opraw okularowych, pochodzące z uznanych światowych domów mody. Dlatego często podróżuję, szczególnie do Mediolanu i Paryża, żeby stamtąd przywieźć to, co najlepsze. Aplikuję nowe, innowacyjne technologie, aby dostarczać jak najlepsze produkty moim klientom.

Bardzo dbam o to, aby moje Salony były wyjątkowe, żeby każdy klient czuł się w nich bezpiecznie i komfortowo. Przez cały czas mój personel uczestniczy w szkoleniach z obsługi klienta i produktowych, mających na celu pomóc we właściwym doborze idealnych okularów.

Wybieraj odważne wzory opraw okularowych. Raz w roku badaj swój wzrok, żeby mieć pewność, że dobrze widzisz. Dbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich. Bo Świat potrzebuje Ciebie. Zapraszam Ciebie i Twoich bliskich do mojego Świata Okularów.

Anna Staniak