Salon optyczny w Swarzędzu

Nasz Salon optyczny w Swarzędzu posiada bardzo bogatą ofertę okularów: okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, okulary dla dzieci, okulary progresywne, okulary do komputera, okulary sportowe i soczewki kontaktowe. Modne, firmowe oprawki do okularów dopasowane do upodobań najbardziej wymagających klientów. Najnowsze szkła do okularów marki Essilor Varilux – optyk w Swarzędzu oferuje bardzo szczegółowe, komputerowe  badanie wzroku, które pozwala na precyzyjne określenie wady osoby badanej. Dodatkowo przeprowadza dobór korekcji na tablicy z optotypami z użyciem próbnych szkieł korekcyjnych i testy widzenia obuocznego. Doradza jakie wybrać okulary, żeby zapewnić najlepsze widzenie. Nasz optyk w swarzędzu perfekcyjnie dopasuje rozwiązanie do Twoich potrzeb, zapewniające komfort widzenia na każdą odległość.

Nasz Optyk w Swarzędzu, Milena Opasiak to specjalista, który zajmuje się profesjonalnym doborem okularów na podstawie recepty wydanej przez lekarza okulistę lub optometrystę. Posiada obszerną wiedzę z zakresu optyki i wie, jak prawidłowo dobrać odpowiedni rodzaj szkieł korekcyjnych do danej wady wzroku. Jest przeszkolony w indywidualnym doborze soczewek jednoogniskowych i progresywnych z wykorzystaniem komputera Visioffice. Ma głęboko rozwinięte poczucie estetyki i z łatwością potrafi dobrać oprawę okularową do kształtu twarzy.

Świat okurarów w Swarzędzu zaprasza

Nasz salon optyczny w Swarzędzu przy ulicy Grudzińskiego 7 powstał w 2015 roku. Od samego początku postawiliśmy na jakość i profesjonalizm naszych usług, co szybko docenili mieszkańcy Swarzędza i okolic. Po okulary progresywne do naszego optyka w Swarzędzu przyjeżdżają klienci z Poznania i odległego o 100 km Konina.

Jako pierwsi zaoferowaliśmy naszym klientom dobór okularów z wykorzystaniem Visioffice.

Dzięki czemu tak wykonane okulary są jeszcze lepiej dopasowane do klienta. Wyróżniliśmy się również tym, że nasz optyk jako pierwszy udostępnił unikatowe, modne marki, takie jak pochodząca z Paryża Caroline Abram. Jej okulary nosi słynna prezenterka amerykańskiej telewizji i właścicielka talk show Oprah Winfrey. To u nas możecie kupić okulary z najnowszej kolekcji ulubionej marki Anny Staniak, Chloe. Posiadamy również własną markę okularów, wywodzącą się z Hiszpanii, Malagueta. Te wyjątkowe okulary można kupić tylko w naszych salonach. A to wszystko dla Was drodzy klienci, abyście mieli wybór i dostęp do modnych, firmowych oprawek i najlepszych szkieł do okularów u naszego optyka w Swarzędzu.

Oto, co napisali o salonie zadowoleni klienci

5 / 5
Marta
Dziękuję pani Ani za przemiłą obsługę i wyjątkowe okulary. Jestem bardzo zadowolona z mojego nowego wyglądu. Szczerze polecam.
Okulary korekcyjne | Okulary progresywne
5 / 5