Salon optyczny w Środzie Wielkopolskiej

Nasz optyk w mieście Środa Wielkopolska istnieje od 2014 roku. Zyskał sympatię nie tylko mieszkańców Środy Wielkopolskiej, ale i okolic.

Katarzyna Woźnica to specjalista, który zajmuje się profesjonalnym doborem okularów na podstawie recepty wydanej przez lekarza okulistę lub optometrystę. Posiada obszerną wiedzę z zakresu optyki i wie, jak prawidłowo dobrać odpowiedni rodzaj szkieł korekcyjnych do danej wady wzroku. Jest absolwentem wielu szkoleń z zakresu optyki i profesjonalnej obsługi klienta. Uwielbia markowe włoskie oprawy i zachęca swoich klientów do odważnych wyborów. Ma głęboko rozwinięte poczucie estetyki i z łatwością potrafi dobrać oprawę okularową do kształtu twarzy. Jest przeszkolona w indywidualnym doborze soczewek jednoogniskowych i progresywnych z wykorzystaniem komputera Visioffice.

Świat okularów w Środzie Wielkopolskiej zaprasza

Od początku istnienia stawia na profesjonalizm i perfekcyjną obsługę klienta. Jakość naszych usług, wiedza i zaangażowanie sprawiają, że trafiają do nas klienci z odległych okolic Kalisza i Jarocina.

Jesteśmy niezależną firmą rodzinną i zapraszamy mieszkańców Środy Wielkopolskiej do skorzystania z naszych usług. Chcemy dawać radość naszym klientom w okularach i sprawiać żeby czuli się w nich wyjątkowo.

Nasz optyk w Środzie Wielkopolskiej oferuje: - profesjonalne badanie wzroku połączone z doborem szkieł komputerem Visioffice; - Starannie wyselekcjonowane marki opraw pochodzące z najnowszych kolekcji oraz światowych domów mody – z Mediolanu i z Paryża, takie jak Chloe, czy Caroline Abram; - Własną nietuzinkową markę opraw Malagueta, dostępną tylko w naszych salonach; - Szkła do okularów firmy, która wyznacza standardy w optyce, na świecie – Essilor Varilux.

Oto, co napisali o salonie zadowoleni klienci

5 / 5
Izabela
Bardzo polecam ! Pani bardzo zaangażowana, pomogła mi dobrać super oprawki i najlepsze szkła. Duży wybór markowych okularów. Ja wybrałam Chloe. Jestem zachwycona. Polecam
Okulary korekcyjne
5 / 5