Salon optyczny w Kostrzynie Wielkopolskim

Optyk Świat Okularów w Kostrzynie Wielkopolskim jako pierwszy zaoferował swoim klientom badanie wzroku i indywidualny dobór okularów z wykorzystaniem komputera Visioffice. Mamy też dla Was markowe i modne oprawy, z najnowszych kolekcji. Profesjonalizm i wiedza to jest to, co nas wyróżnia, a Wam daje bezpieczeństwo, pewność i radość z użytkowania nowych okularów. Nasz optyk Świat Okularów - Kostrzyn Wielkopolski zaprasza.

Optyk Świat Okularów – Kostrzyn Wielkopolski to miejsce gdzie czeka na klientów uśmiechnięta Weronika, która lubi odważne kolory i niebanalne kształty opraw. Wyszkolona w zakresie indywidualnego doboru szkieł zawsze znajduje najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Dodatkowo specjalizuje się w doborze okularów progresywnych, które dobiera indywidualnie wykorzystując Visioffice. Daje to gwarancję na szybką adaptację i doskonałe widzenie na każdą odległość. Naszą misją jest, aby każdy, kto nosi okulary czuł się w nich dobrze i wyglądał wyjątkowo. Dlatego zawsze mamy pełny wybór modnych opraw od renomowanych producentów z całego świata. Wiedza medyczna, doświadczenie i profesjonalizm – to wszystko znajdziecie w naszym optyku w Kostrzynie Wielkopolskim.

Świat okularów w Kostrzynie Wielkopolskim zaprasza

Zapraszamy mieszkańców Kostrzyna do naszego salonu optycznego, który znajduje się na przeciwko Urzędu Miasta.

Optyk Świat Okularów w Kostrzynie Wielkopolskim oferuje profesjonalne badanie wzroku, które przy zakupie okularów jest bezpłatne.

Dzięki specjalistycznym sprzętom w salonie można dokonać kompleksowego badania wzroku i skutecznie dobrać okulary lub soczewki kontaktowe.

Oto, co napisali o salonie zadowoleni klienci

5 / 5
Żaneta
Polecam. Świetny kontakt z paniami, widać że mają wiedzę. Wszystko perfekcyjnie wytłumaczą. Dobrały mi piękne oprawki. Profesjonalny optyk.
Okulary korekcyjne
5 / 5