Okulary przeciwsłoneczne

Jak zadbać o oczy latem i zimą?

 

Wszyscy z nas doskonale wiedzą, iż latem przed wyjściem na dwór należy posmarować skórę kremem ochronnym natomiast niewiele osób wie, że tak jak krem z filtrem chroni naszą skórę, tak samo okulary przeciwsłoneczne z filtrem chronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

 

Krótko mówiąc okulary przeciwsłoneczne są dla oczu ochronnym filtrem.
Coraz częściej mamy do czynienia z nowotworem oka, spowodowanym nadmiernym promieniowaniem ultrafioletowym UVA i UVB. Promieniowanie UV jest coraz silniejsze i coraz bardziej szkodliwe.

 

Dlatego namawiamy Was do szczególnej ochrony oczu, którą zapewnią tylko i wyłącznie dobre, sprawdzone okulary przeciwsłoneczne, jakie można kupić w renomowanych Salonach Optycznych.

Okulary przeciwsłoneczne - Optyk

Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne

Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne

W swojej ofercie posiadamy okulary przeciwsłoneczne takich firm jak Ray Ban, Solano, Belutti, Jil Sander, Michael Kors i wiele innych.

 

Wszystkim osobom noszącym okulary korekcyjne proponujemy okulary  przeciwsłoneczne korekcyjne z soczewkami barwionymi czy lustrzanymi.
Ponadto soczewki polaryzacyjne z mocą lub soczewki fotochromowe, które zabarwiają się na zewnątrz, a odbarwiają wewnątrz pomieszczenia.

 

Prezbiopom, czyli osobom potrzebującym okularów do czytania i codziennego chodzenia możemy zaproponować soczewki progresywne z fotochromem, które oprócz tego, że służą do patrzenia na każdą odległość, spełniają również funkcję okularów przeciwsłonecznych.

 

Tego rodzaju szkła są całkowicie przejrzyste w pomieszczeniu, natomiast zabarwiają się po wyjściu na zewnątrz.

Okulary przeciwsłoneczne dla kierowców

Oczywiście pamiętamy też o kierowcach, jazda w okularach przeciwsłonecznych jest dużo bezpieczniejsza (szczególnie groźne jest poranne oślepiające słońce), komfortowa i mniej męcząca.

 

Posiadamy specjalne szkła fotochromowe, które przyciemniają się za szybą samochodu, rekomendujemy też szkła z filtrem polaryzacyjnym eliminującym odbicia światła od szyby samochodu.

 

Możliwości jest bardzo dużo, jesteśmy pewni, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

 

I jeszcze jedno, w okularach przeciwsłonecznych wygląda się szykownie 🙂

Okulary przeciwsłoneczne dla kierowców - Optyk Świat okularów

Facebook