Optyk Środa Wielkopolska

Profesjonalni optycy w Środzie  Wielkopolskiej

okulary w salonie optyk środa wielkopolska

Kim jesteśmy ?  Nasi optycy w Środzie Wielkopolskiej

Witaj !
Nazywam się Anna Staniak i zapraszam Cię do mojego Świata Okularów.
Wraz z moją załogą, jesteśmy tutaj dla Ciebie. Mój optyk to firma rodzinna, niezależna i przede wszystkim profesjonalna. Dlatego nadzór medyczny sprawuje mój mąż, Bartosz Staniak, który jest z wykształcenia lekarzem i technikiem optykiem, dzięki czemu posiada wszelką wiedzę potrzebną do zapewnienia bezpieczeństwa i najwyższej jakości usług moim klientom.

 

Należę do stowarzyszenia Profesjonalni Optycy żeby podnosić standardy i dawać moim pacjentom najlepsze usługi. Sama jestem też refrakcjonistą i wykonuję badanie wzroku.

Doradcą klienta w naszym salonie w Środzie Wielkopolskiej jest przemiła Katarzyna Woźnica, która ukończyła szereg szkoleń z zakresu optyki i obsługi klienta w salonie optycznym.

Anna Staniak właściciel optyka w Środzie Wielkopolskiej

Gdzie jesteśmy ? Znajdź nasz salon optyczny w Środzie Wielkopolskiej

Optyk Świat Okularów w Środzie Wielkopolskiej
 • znajduje się przy ulicy Czerwonego Krzyża 12.
 • Zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17
 • w soboty od 9 – 13.
 • Kontakt telefoniczny 786 229 846.
 • Polecamy telefoniczne umawianie badania wzroku

Co mamy dla Ciebie ? Nasza oferta w optyku w Środzie Wielkopolskiej

Moim celem jest aby każdy kto kupi u mnie okulary czuł się w nich wyjątkowo. Dlatego zawsze dbam o to by mieć ponad 1000 opraw w salonie. Modowe oprawki od światowych kreatorów mody, w ciekawych kształtach i odważnych kolorach. Moją zasadą jest „Jeśli nie możesz czegoś ukryć, to to pokaż”.

Dlatego namawiam Was wybierajcie odważnie, niech okulary podkreślą wasz styl i wyjątkowy charakter, pokażcie się Światu.  Moi, wybrani przeze mnie, pracownicy mają głębokie poczucie piękna i estetyki i chętnie pomagają w doborze koloru, kształtu czy fasonu oprawy. Pamiętam również o naszych najmłodszych klientach, dla których wybieram bezpieczne, fantazyjne oprawy z postaciami z bajek.

 

Natomiast szkła do okularów, oferuję indywidualnie dobrane za pomocą komputera Visioffice, z pełną gamą powłok ochronnych aby jak najlepiej chronić oczy i korygować wzrok. Dlatego podjęłam współpracę z firmą Essilor, światowym liderem w produkcji szkieł do okularów, właścicielem marki Varilux.

okulary dostępne w optyku

Co nas wyróżnia ? Z pasji do okularów

 • Po pierwsze to wykształcenie i wiedza medyczna zapewniająca bezpieczeństwo moim klientom
 • Profesjonalizm i wysokie standardy obsługi
 • Nowoczesny sprzęt do pomiarów, gwarantujący najlepsze rozwiązania
 • Wyszkolony, przyjazny personel gwarantujący miłą i fachową obsługę
 • Indywidualne podejście do każdego klienta
 • Nowości modowe i poczucie stylu i estetyki
 • Szacunek do wartości, chęć pomocy i radość z wykonywanej pracy

Okulary progresywne w Środzie Wielkopolskiej

Okulary progresywne zajmują szczególne miejsce pośród naszych usług. Jesteśmy specjalistami w doborze okularów progresywnych. Posiadamy Visioffice, który jest specjalnie zaprojektowanym komputerem służącym do wykonania precyzyjnych pomiarów gałki ocznej i zachowań wzrokowych klienta, aby dobrać indywidualnie dopasowane okulary progresywne.

 

Wykonane u nas okulary progresywne są jak garnitur uszyty na miarę przez krawca. A to pozwala na swobodne cieszenie się życiem mimo wady wzroku. Szkła progresywne Varilux są obecnie jednymi z najlepszych na świecie i są bardzo doceniane przez naszych klientów, którzy je użytkują.

Okulary progresywne sprzedawane w optyku w Środzie Wielkopolskiej

Optyk Środa Wielkopolska

 

Nasz Optyk w Środzie Wielkopolskiej to specjalista, który zajmuje się profesjonalnym doborem okularów na podstawie recepty wydanej przez lekarza okulistę lub optometrystę. Posiada obszerną wiedzę z zakresu optyki i wie jak prawidłowo dobrać odpowiedni rodzaj szkieł korekcyjnych do danej wady wzroku.

 

Jest przeszkolony w indywidualnym doborze soczewek jednoogniskowych i progresywnych z wykorzystaniem komputera Visioffice.
Ma głęboko rozwinięte poczucie estetyki i z łatwością potrafi dobrać oprawę okularową do kształtu twarzy.

Kobieta w okularach progresywnych w optyku w swarzędzu

Badanie wzroku w Środzie Wielkopolskiej

Badanie wzroku jest jednym z podstawowych badań, które powinno wykonywać się regularnie przynajmniej raz na dwa lata.
Polega ono na sprawdzeniu ogólnego stanu narządu wzroku oraz określeniu dokładnej wady refrakcji.
Badanie wzroku musi odbyć się przy pomocy tablicy Snellena i przy pomocy komputera. 

 

Komputerowe badanie wzroku jest obecnie najbardziej popularną i najnowocześniejszą formą sprawdzenia wszelkich nieprawidłowości związanych z oczami, gdyż już w kilka sekund można dokonać dokładnego pomiaru wady wzroku.

Profesjonalne badanie wzroku obejmuje także dokładne sprawdzenie ogólnego stanu zdrowia wszystkich elementów oka (siatkówki, rogówki, źrenicy, ciałka szklistego itp.).

Optometrysta w Środzie Wielkopolskiej

Nasz optometrysta w Środzie Wielkopolskiej to specjalista który bada, diagnozuje oraz wykrywa wady wzroku i nieprawidłowości w funkcjonowaniu gałki ocznej. Do jego zadań należą takie czynności jak: specjalistyczne badanie wzroku, wykrywanie nieprawidłowości i w razie potrzeby skierowanie do specjalisty.

 


Wykrywanie zaburzeń związanych z ruchami gałek ocznych oraz zaburzeń widzenia obuocznego, udzielanie fachowych porad w zakresie ćwiczenia oczu, odpowiedni dobór i przepisanie szkieł okularowych, soczewek kontaktowych oraz innych pomocy optycznych, udzielanie profesjonalnych porad związanych z pielęgnacją i dbaniem o narząd wzroku.

 

Optometrysta,  to specjalista, który zajmuje się dokładnym pomiarem wady refrakcji oraz doborem odpowiednich szkieł okularowych lub soczewek kontaktowych.

 

Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, bez którego ciężko by było funkcjonować. Odpowiednia pielęgnacja i dbanie o oczy mogą zapobiec różnym dysfunkcjom i wystąpieniem nieprawidłowości. Dlatego też niezmiernie ważna jest profilaktyka i regularne badania okulistyczne. 

Dlatego zapraszam wszystkich mieszkańców Środy Wielkopolskiej i okolic do odwiedzenia naszego salonu. Razem zobaczymy co jeszcze możemy dla Was zrobić

Autor: Anna Staniak
Aktualizacja 02.02.2021

Facebook