Optyk Wągrowiec

Profesjonalni optycy w Wągrowcu

Okulary dostępne w optyku w Wągrowcu

Co zrobić, kiedy widzisz źle lub gorzej, twoje oczy szybko się męczą, zaczynają  boleć ? Zdecydowanie powinieneś udać się do optyka. 


Nasz Optyk Świat Okularów w Wągrowcu oferuje kompleksowe usługi  z zakresu diagnozowania i korekcji wad wzroku
.

 

Na miejscu wykonujemy odpowiednie badanie wzroku przy użyciu, specjalistycznego sprzętu, dobieramy i wykonujemy okulary i soczewki kontaktowe. Jeżeli poszukujesz dobrego specjalisty, optyk Świat Okularów –  Wągrowiec jest miejscem, gdzie znajdziesz fachową pomoc na najwyższym poziomie.

Kobieta w okularach progresywnych w optyku w swarzędzu

Gdzie jesteśmy ?

Szczęśliwa rodzina w okularach progresywnych dla prezbiopów

Optyk Wągrowiec – gdzie w mieście znajduje się nasz  salon optyczny? 

 

  • Salon optyczny znajduje się przy ul.  Pocztowej 14 na przeciwko sklepu Rossman
  • Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18.
  • numer kontaktowy to +48 530 362 277
  • Wizytę najlepiej umówić telefonicznie

W rozmowie telefonicznej ustalony zostanie termin wizyty, dzięki temu na miejscu czas oczekiwania jest minimalny, a klient nie traci czasu w poczekalni – zwykle w ciągu kilku minut zapraszany jest do gabinetu, gdzie wykonywane jest badanie.

Jak wygląda badanie?

Badanie wykonuje specjalista optometrysta.
Optometrysta jest specjalistą, który po ukończeniu studiów wyższych, bada ostrość wzroku i stan gałek ocznych. Diagnozuje problem i podejmuje skuteczne działania w celu jego usunięcia. 

Optometrysta wykonuje komputerowe badanie wzroku. Ocenia również stan gałek ocznych w lampie szczelinowej. Dzięki specjalistycznym urządzeniom oraz doświadczeniu  można zdiagnozować zarówno wady wzroku, wiążące się zwykle z uszkodzeniami, czy odkształceniami którejś z części oka, jak i wady związane z zaburzeniem ostrości widzenia.

 Badanie nie jest bolesne i trwa około 45 min.

Optometrysta dobiera odpowiednią korekcję okularową lub soczewki kontaktowe i wystawia receptę na podstawie, której optyk wykonuje okulary.

Świat Okularów w Wągrowcu

Kierowca samochodu w okularach progresywnych

Nasz optyk wykonuje pomiary specjalnym komputerem Visioffice w celu doboru odpowiednich szkieł i wykonania indywidualnie dopasowanych okularów. Te pomiary gwarantują idealne dopasowanie okularów do potrzeb wzrokowych pacjenta.

Optyk pomaga dobrać oprawkę do przyszłych okularów, wykorzystując swoje wyczucie estetyki, wiedzę i doświadczenie. Każdemu doradzamy indywidualny wybór modowych opraw, dopasowanych do stylu i podkreślających charakter osoby.

Mamy ponad 1000 sztuk opraw różnych światowych marek i dbamy o ciągłe poszerzanie naszej oferty. Lubimy odważny styl i pełną gamę modnych kolorów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wągrowca do naszego optyka Świat Okularów. Dokładamy starań, abyś po wyjściu każdy czuł się wyjątkowo w swoich nowych okularach.

Autor: Anna Staniak
Aktualizacja 02.02.2021

Facebook