Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe to świetne rozwiązanie dla osób aktywnych i tych, które nie lubią nosić okularów. Jeśli jesteś taką osobą, nie bój się soczewek kontaktowych.

Rekomendujemy soczewki firm Johnson & Johnson i Ciba Vision, które są światowymi liderami i ekspertami w produkcji soczewek kontaktowych. To właśnie te dwa koncerny wprowadzają na rynek najnowsze rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort ich użytkownikom.

Przy indywidualnym doborze, każdy pacjent otrzymuje od nas darmową parę soczewek próbnych, płyn do pielęgnacji soczewek i specjalne pudełko do ich przechowywania.

W swojej ofercie posiadamy również soczewki kolorowe, które zmienią wygląd Twoich oczu i podkreślą Twoją wyjątkową osobowość.

 

Kto może nosić soczewki kontaktowe?

 

Odpowiedź jest prosta i jednoznaczna. Soczewki kontaktowe może nosić każdy zarówno dzieci, jak i dorośli. Nowoczesne soczewki są proste w aplikacji i w pielęgnacji,a przede wszystkim nie stanowią zagrożenia dla Twoich oczu. Są świetnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, uprawiających różnego rodzaju dyscypliny tj. narciarzy, biegaczy, pływaków, triatlonistów.

Soczewki kontaktowe - Optyk

Czy dbanie o soczewki kontaktowe jest trudne?

Soczewki kontaktowe - jak dbać

Dbanie o soczewki kontaktowe jest bardzo proste. Przechowujemy je w specjalnym pojemniczku, a do ich przemycia używamy specjalnego płynu.

 

Wystarczy postępować zgodnie z załączoną instrukcją, aby zachować je w idealnym stanie.

 

Najważniejsze aby wymieniać je na nowe po okresie użytkowania wskazanym przez producenta.

 

Po nowe soczewki kontaktowe i płyn zapraszamy do salonów optycznych Świat okularów w Swarzędzu, Kostrzynie i Środzie Wlkp.

Facebook