Optyk Świat Okularów

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe to świetne rozwiązanie dla osób aktywnych i tych, które nie lubią nosić okularów. Jeśli jesteś taką osobą, nie bój się soczewek kontaktowych.

Rekomendujemy soczewki kontaktowe  firm Johnson & Johnson i Ciba Vision, Air Optix, ACUVUE, które są światowymi liderami i ekspertami w ich produkcji. To właśnie te koncerny wprowadzają na rynek najnowsze rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort ich użytkownikom.

Naszym klientom polecamy soczewki kontaktowe miesięczne lub soczewki kontaktowe jednodniowe w zależności od ich potrzeb.

Przy indywidualnym doborze, każdy pacjent otrzymuje od nas darmową parę soczewek kontaktowych próbnych, płyn do pielęgnacji soczewek i specjalne pudełko do ich przechowywania.

W swojej ofercie posiadamy również soczewki kolorowe, które zmienią wygląd Twoich oczu i podkreślą Twoją wyjątkową osobowość.

 

Czy warto nosić soczewki kontaktowe ?

 

Odpowiedź jest prosta i jednoznaczna, warto nosić soczewki kontaktowe.
 Soczewki kontaktowe może nosić każdy zarówno dzieci, jak i dorośli. Nowoczesne soczewki są proste w aplikacji i w pielęgnacji,a przede wszystkim nie stanowią zagrożenia dla Twoich oczu. Są świetnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, uprawiających różnego rodzaju dyscypliny tj. narciarzy, biegaczy, pływaków, triatlonistów.

Soczewki kontaktowe a astygmatyzm

Astygmatyzm jest wadą wzroku, przy której można nosić soczewki kontaktowe. W naszej ofercie posiadamy i dobieramy specjalne soczewki kontaktowe dla osób z astygmatyzmem. A więc jeśli masz astygmatyzm to śmiało możesz nosić soczewki kontaktowe.

Zakontaktowani

Salony optyczne Świat Okularów są partnerami programu – Zakontaktowani.

Kupując soczewki w naszych salonach masz pewność, że są bezpieczne, pochodzą od producenta i masz dostęp do nagród i przywilejów oferowanych w programie zakontaktowani.

Zapraszamy na badanie i dobór soczewek kontaktowych do naszych salonów.

Soczewki kontaktowe cena

Cena na soczewki kontaktowe, w naszych salonach, jest zawsze konkurencyjna. Dodatkowo oferujemy profesjonalny dobór soczewek kontaktowych i specjalistyczne badanie. Soczewki kontaktowe zakupione w naszych salonach są bezpieczne i pochodzą bezpośrednio od producenta, co gwarantuje ich autentyczność i najwyższą jakość.

Exit mobile version