Prosto z Paryża zachwycająca Caroline Abram

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_column_text]Niezmiernie miło jest nam pochwalić się niesamowitą kolekcją opraw, zaprojektowanych przez francuską artystkę Caroline Abram. Carolina jest młodą, niesamowicie utalentowaną projektantką opraw, mieszkającą na codzień w Paryżu, ale mogącą poszczycić się polskimi korzeniami.
Jej mama jest właścicielką kilku salonów optycznych w Paryżu, co zainspirowało Carolinę do stworzenia przepięknej, kobiecej, przyciągającej wzrok kolekcji opraw dla kobiet, które możecie kupić w naszych salonach optycznych. Do tej pory na rynku polskim dostępne były tylko modele z lini damskiej, jednak na targach optycznych Silmo w Paryżu można już było obejrzeć kolekcję męską. Z niecierpliwością czekamy na męskie modele, które już w najbliższym czasie mają pojawić się w Polsce. Miłośniczkom mody francuskiej, możemy zdradzić, że lada moment dostępne będą również oprawy dla naszych najmłodszych klientek.
Pozostajemy pod wrażeniem talentu artystki. Wyszukane kształty i kolory nadają oprawom niepowtarzalny charakter. Polecamy kobietom szukającym niepowtarzalnych okularów.
Zapraszamy i zachęcamy do zakupów.[/vc_column_text][vc_row_inner row_type=”row” type=”full_width” text_align=”left” css_animation=””][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”132″ img_size=”large” alignment=”center” qode_css_animation=””][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”130″ img_size=”large” alignment=”center” qode_css_animation=””][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”131″ img_size=”large” alignment=”center” qode_css_animation=””][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]