Prosto z Paryża zachwycająca Caroline Abram

Niezmiernie miło jest nam pochwalić się niesamowitą kolekcją opraw, zaprojektowanych przez francuską artystkę Caroline Abram. Carolina jest młodą, niesamowicie utalentowaną projektantką opraw, mieszkającą na codzień w Paryżu, ale mogącą poszczycić się polskimi korzeniami.
Jej mama jest właścicielką kilku salonów optycznych w Paryżu, co zainspirowało Carolinę do stworzenia przepięknej, kobiecej, przyciągającej wzrok kolekcji opraw dla kobiet, które możecie kupić w naszych salonach optycznych. Do tej pory na rynku polskim dostępne były tylko modele z lini damskiej, jednak na targach optycznych Silmo w Paryżu można już było obejrzeć kolekcję męską. Z niecierpliwością czekamy na męskie modele, które już w najbliższym czasie mają pojawić się w Polsce. Miłośniczkom mody francuskiej, możemy zdradzić, że lada moment dostępne będą również oprawy dla naszych najmłodszych klientek.
Pozostajemy pod wrażeniem talentu artystki. Wyszukane kształty i kolory nadają oprawom niepowtarzalny charakter. Polecamy kobietom szukającym niepowtarzalnych okularów.
Zapraszamy i zachęcamy do zakupów.

Okulary Caroline Abram
Okulary Caroline Abram
Okulary Caroline Abram


Facebook