Okulary progresywne – cena

Jaka jest cena okularów progresywnych ?

W tym wpisie dowiesz się ile kosztują okulary progresywne i dlaczego cena jest odzwierciedleniem ich wartości. Jak również jaki wpływ ma cena na jakość widzenia w okularach, co przekłada się na komfort i twoje zadowolenie z ich użytkowania.

 • Cena szkieł progresywnych już od 730 zł za komfortowe soczewki Varilux
 • Im wyższa cena tym będziesz lepiej widział na każdą odległość.
 • W salonach Świat Okularów  kupisz najnowsze szkła progresywne Varilux.
 • Dla wymagających klientów mamy super nowoczesne szkła progresywne  Vrilux Xclusive, robione według indywidualnych pomiarów komputerem Visioffice.
 • We wszystkich naszych salonach gwarantujemy najlepszą cenę na wszystkie soczewki progresywne Varilux.
 • Stałe rabaty do 30% ceny katalogowej.
 • Gwarancję adaptacji dla twojego bezpieczeństwa.
 • Indywidualny dobór na podstawie badania Visioffice.

Jeśli już jesteś zdecydowany na okulary progresywne to umów  się na badanie i indywidualny dobór okularów progresywnych w wybranym Salonie. Umów się klikając KONTAKT.

Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany to przeczytaj ten artykuł, lub obejrzyj film i rozwiej swoje wątpliwości.


Cena okularów progresywnych – jaki wpływ ma cena na jakość soczewek ?

Ponieważ czytasz dalej to znaczy, że chcesz dowiedzieć się więcej na temat szkieł progresywnych, ich zalet i tego jak bardzo ułatwiają życie i utrzymują w doskonałym zdrowiu twoje oczy. Dodatkowo jakie znaczenie ma cena okularów progresywnych przy ich wyborze.

Nie od dziś wiadomo, że wszystko co tanie, bez względu na to co to jest, buty, telefon, koszulka jest kiepskiej jakości. Podobnie jest z okularami, tylko w tym przypadku tanie okulary nie tylko są kiepskie, ale również bardzo szkodliwe.

 • Pani Maria od 5 lat nosi tanie okulary progresywne. Od roku cierpi na bóle  i zawroty głowy, ból pleców.
  Nigdy nie przypuszczała, że kiepskie okulary mogą być przyczyną tych dolegliwości.
 • Pan Waldemar od 10 lat używa źle dobranych tanich okularów progresywnych, a od 2 lat choruje na kręgosłup szyjny.
  Ma silne bóle karku i przykurcz mięśni szyjnych.
  Jego postawa się zmieniła, jest przygarbiony i coraz gorzej się porusza.

 

Jaki to ma związek z okularami ?

Mało kto wiąże dolegliwości bólowe kręgosłupa, bóle szyi, karku, postępujące zniekształcenie kręgosłupa i wady postawy z okularami. Nikt się nad tym nie zastanawia wybierając tanie szkła, a jednak badania pokazują coś innego. Nasz organizm jest połączeniem wielu narządów, które ściśle ze sobą współpracują i problemy z  jednego z nich prowadzą do zaburzeń kolejnych.

Tanie okulary progresywne to najgorsza i prosta konstrukcja, wykorzystująca uśrednione parametry optyczne.

Przekłada się to na wąskie pole widzenia, pływający, niestabilny obraz z dużą ilością zniekształceń. Prostota i niedoskonałość konstrukcji sprawia  problemy w widzeniu  bliży, odległości pośredniej i przy zmianie pola widzenia.

Wymusza to przymusowe ustawienie i ruchy głowy, które powodują dolegliwości mięśni szyi i karku.
Wymuszona pozycja głowy utrzymywana przez lata powoduje zniekształcenie kręgosłupa w konsekwencji prowadzi do skrzywień i wad postawy.

Brak lub słabe powłoki antyrefleksyjne i ochronne narażają oczy na rozwój zwyrodnienie plamki żółtej, które może prowadzić do ślepoty. Dlatego właśnie cena okularów progresywnych ma znaczenie. Dobre i nowoczesne szkła progresywne dobierane są indywidualnie do potrzeb wzrokowych klienta.

Inną konstrukcję szkieł będzie miała osoba, która dużo porusza głową, a inną osoba poruszająca głównie oczami przy przenoszeniu wzroku z przedmiotu na przedmiot.
Zapewnia to swobodę ruchów głową, brak przeciążeń kręgosłupa, co pozwala na długą pracę przed komputerem bez dolegliwości i zmęczenia mięśni.

Inna konstrukcja będzie dla kierowców, która zapewni szerokie pole widzenia i stabilny obraz.To z kolei poprawia bezpieczeństwo na drodze i zapewnia przyjemną bezproblemową jazdę.
Stabilny obraz zapewnia bezpieczeństwo przy chodzeniu po schodach i na chodniku.

Nowoczesne powłoki antyrefleksyjne z ochronnymi filtrami, zabezpieczają oczy przed promieniowaniem UV i i pochodzącym z urządzeń elektronicznych, komputerów, telefonów, telewizorów.

 

Zdrowie nigdy nie miało i nie ma ceny. Dlatego tak ważna jest cena okularów progresywnych, które kupujesz. Wybór tanich szkieł progresywnych powoduje wiele chorób i dolegliwości, których nigdy nie skojarzymy z okularami. Gdyby ktoś wytłumaczył to wcześniej pani Mari czy panu Waldemarowi może dzisiaj uniknęliby problemów ze zdrowiem. Może i Ty, już teraz zastanawiasz się jak możesz najlepiej zadbać o swoje oczy.

 • Zdecyduj i umów  się na badanie i indywidualny dobór okularów progresywnych w wybranym Salonie Świat Okularów, gdzie nasi przeszkleni specjaliści pomogą Ci dokonać najlepszego dla Ciebie wyboru.
 • Umów się klikając  KONTAKT

 

W naszych salonach, Świat Okularów, oferujemy najlepsze ceny na najlepsze szkła progresywne Essilor Varilux. Dobieramy szkła komputerowo wykorzystując do tego specjalnie zaprojektowane urządzenie Visioffice, zapewniamy gwarancję adaptacji i najlepsze dopasowanie szkieł do potrzeb klienta.

Chcemy żeby wszyscy nosili nowoczesne okulary progresywne zapewniające komfort, bezpieczeństwo, zdrowie i  brak skrępowania. Cena to jakość, komfort, bezpieczeństwo i zdrowie, a w naszych salonach doskonałe soczewki Varilux kupisz ze stałym rabatem od ceny katalogowej.

 • Wybierz mądrze i umów się, na konsultację do naszego specjalisty, w wybranym Salonie,
 • klikając  KONTAKT

Ponieważ dalej czytasz to znaczy, że poważnie rozważasz zakup okularów progresywnych.

Dlaczego miałbyś kupić okulary progresywne właśnie u nas ?

 • Nasza firma Świat Okularów specjalizuje się w sprzedaży i doborze soczewek progresywnych.
 • Mamy za sobą setki godzin szkoleń z najlepszymi specjalistami w kraju i za granicą, którzy nauczyli nas jak badać pacjenta i jak dobierać okulary progresywne.
 • Nasz personel specjalizuje się w doborze właśnie tych okularów.
 • Wiedza i doświadczenie pozwala nam na zaspokojenie potrzeb wzrokowych nawet najbardziej wymagających klientów.
 • Najwyższej jakości soczewki progresywne Varilux firmy Essilor gwarantują doskonałe widzenie na każdą odległość i wygodę użytkowania.
 • Tysiące sprzedanych soczewek i zadowolonych klientów, którzy codziennie doświadczają zalet okularów progresywnych jest dla nas źródłem satysfakcji zawodowej i i motywacji do dalszej nauki i rozwoju. Co czynimy z chęcią i radością.

 

Kliknij w ten link, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów, w wybranym Salonie,
i umów się na wizytę – KONTAKT 

 

Autor lek. med. Bartosz Staniak
Aktualizacja 01.01.2021