Specjalnie dla naszych Seniorów, okulary do czytania w niższej cenie.

Przypominamy, że we wszystkich naszych Salonach emeryci i renciści mogą kupić szkła do czytania za 50% ceny.

Sami jesteśmy wielbicielami czytania, nie wyobrażamy sobie życia bez książek. Książki są dla nas źródłem wiedzy, rozrywki, przyjemności, dostarczają wzruszeń i opowiadają niezwykłe historie ludzi i przedmiotów.  Pobudzają naszą wyobraźnię, inspirują i często stają się naszymi najlepszymi przyjaciółmi.

W książkach znajdujemy odpowiedzi na wszystkie pytania.  Jak powiedział Will Smith, „Kluczem do życia jest bieganie i czytanie książek”.

Moja babcia zawsze powtarzała, że dla niej najważniejsze jest to, żeby mogła czytać, bo książki „trzymają ją przy życiu”.

Ponieważ cały czas mam w pamięci jej słowa, postanowiłem stworzyć specjalną ofertę, dla naszych najstarszych klientów.
Chcę aby wszyscy emeryci i renciści mieli możliwość czytania ulubionej książki czy czasopisma. Cena okularów nie może być barierą,  która ogranicza dostęp do ich świata.

Jeśli myślisz podobnie to sprawdź czy twój dziadek i babcia mają dobre okulary do czytania, w których swobodnie mogą zasiąść przed ulubioną lekturą. Dobre, czyli takie, które były dobrane u optyka, wykonane zgodnie z zapisaną receptą i według indywidualnych pomiarów.

Jeśli masz wątpliwości zapraszamy do naszych Salonów. Sprawdzimy i pomożemy dobrać jak najlepsze okulary, w których czytanie będzie czystą przyjemnością.

Zróbmy razem, coś, dla swoich dziadków.Facebook