Specjalnie dla naszych Seniorów, okulary do czytania w niższej cenie.

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_column_text]Przypominamy, że we wszystkich naszych Salonach emeryci i renciści mogą kupić szkła do czytania za 50% ceny.

Sami jesteśmy wielbicielami czytania, nie wyobrażamy sobie życia bez książek. Książki są dla nas źródłem wiedzy, rozrywki, przyjemności, dostarczają wzruszeń i opowiadają niezwykłe historie ludzi i przedmiotów.  Pobudzają naszą wyobraźnię, inspirują i często stają się naszymi najlepszymi przyjaciółmi.

W książkach znajdujemy odpowiedzi na wszystkie pytania.  Jak powiedział Will Smith, „Kluczem do życia jest bieganie i czytanie książek”.

Moja babcia zawsze powtarzała, że dla niej najważniejsze jest to, żeby mogła czytać, bo książki „trzymają ją przy życiu”.

Ponieważ cały czas mam w pamięci jej słowa, postanowiłem stworzyć specjalną ofertę, dla naszych najstarszych klientów.
Chcę aby wszyscy emeryci i renciści mieli możliwość czytania ulubionej książki czy czasopisma. Cena okularów nie może być barierą,  która ogranicza dostęp do ich świata.

Jeśli myślisz podobnie to sprawdź czy twój dziadek i babcia mają dobre okulary do czytania, w których swobodnie mogą zasiąść przed ulubioną lekturą. Dobre, czyli takie, które były dobrane u optyka, wykonane zgodnie z zapisaną receptą i według indywidualnych pomiarów.

Jeśli masz wątpliwości zapraszamy do naszych Salonów. Sprawdzimy i pomożemy dobrać jak najlepsze okulary, w których czytanie będzie czystą przyjemnością.

Zróbmy razem, coś, dla swoich dziadków.

Autor Anna Staniak
Aktualizacja 01.01.2021

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_empty_space height=”42px”][vc_single_image image=”957″ img_size=”large” alignment=”center” qode_css_animation=””][/vc_column][/vc_row]