Kup najlepsze szkła progresywne Varilux

Szkła progresywne Varilux.
W naszych salonach, Świat Okularów, oferujemy pełną gamę soczewek progresywnych, najlepszej marki Varilux, które są produkowane przez firmę Essilor.
Do doboru soczewek Varilux, wykorzystujemy specjalnie do tego zaprojektowany komputer Visioffice.

Co to oznacza?

Do wykonania każdych okularów konieczne jest przeprowadzenie pomiarów rozstawu źrenic i wysokości montażu soczewki.
W przypadku okularów progresywnych dodatkowo kąta pantoskopowego oprawy, odległości tarczy oka od soczewki, kąta oprawy i określenie oka dominującego.
Powyższe pomiary są standardem. Bez nich wykonane okulary są nieprawidłowe i jeśli środek optyczny soczewki okularowej jest źle ustawiony mogą pogarszać wadę wzroku.

Pomiary wykonane przy pomocy VisiOffice są bardzo precyzyjne ( do setnych części milimetra), co umożliwia bardzo dokładny montaż szkieł w oprawie. Dzięki temu okulary są dopasowane do klienta. Dopasowanie to zapewnia prawidłowe widzenie i zabezpiecza przed narastaniem wady wzroku.

najlepsze okulary progresywne - optyk - optometrsyta - swarzędz

W przypadku okularów progresywnych możliwości ich dopasowania są jeszcze większe.
Dzięki specjalnemu programowi w VisioOffice można zarejestrować wzajemne ruchy gałek ocznych w stosunku do ruchu głowy, jak i określić oś obrotu każdej gałki ocznej.
Dane te przesłane internetem do producenta szkieł, firmy Essilor, pozwalają na stworzenie i wyprodukowanie szkieł progresywnych Varilux indywidualnie tylko dla tej osoby.
Stworzone w tej technologii okulary progresywne dają perfekcyjne widzenie w strefie centralnej i w strefach bocznych, zmniejszając praktycznie do zera strefę tzw. „martwego pola”, co jest zmorą dla użytkownika szczególnie w tanich szkłach.
Stabilizacja obrazu peryferyjnego daje poczucie bezpieczeństwa, ponieważ osoba widzi w tych okularach co dzieje się z boku. Jak wielkie ma to znaczenie wiedzą wszyscy kierowcy, dla których bardzo ważne jest aby kątem oka spojrzeć w lusterko boczne, czy wsteczne i w porę zobaczyć nadjeżdżający, lub wyprzedzający samochód.
Technologię tę docenili już nasi klienci, którzy zamówili właśnie takie okulary progresywne i potwierdzili kolosalną różnicę w stosunku do standardowych szkieł.
Szkła progresywne Varilux można zamówić w różnych wariantach i cenach w zależności od potrzeb klienta. Mogą być również przyciemniane Transition, które zabarwiają się w zależności od tego czy jesteśmy na dworze, czy w pomieszczeniu.
Soczewki progresywne Varilux objęte są gwarancją adaptacji, dzięki czemu każdy może czuć się bezpiecznie, ponieważ kupione okulary progresywne można wymienić na dwie pary okulary do czytania i na dal.
My jednak gwarantujemy, że zakochasz się w swoich nowych okularach progresywnych z soczewkami Varilux.

 

Gwarantujemy, że w naszym salonie dostaniesz najlepsze okulary progresywne Varilux !Facebook