Nowy salon optyczny, Świat Okularów w Wągrowcu

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_column_text]

Optyk Wągrowiec

Już w środę 04.07 wielkie otwarcie naszego nowego salonu Świat okularów w Wągrowcu.
Cieszymy się, że będziemy mogli ubierać w piękne okulary mieszkańców Wągrowca.
W tym dniu przygotujemy dla Was specjalne promocje i rabaty,
W naszym salonie będzie czekało na Was bezpłatne badanie wzroku, ogromny wybór opraw, zarówno polskich jak i światowych marek i najlepsze szkła do okularów francuskiej firmy Essilor.
Specjalizujemy się w doborze okularów progresywnych Varilux, posiadamy specjalnie do tego zaprojektowane urządzenie Visioffice, które wykonuje skanowanie oka i precyzyjne pomiary aby okulary progresywne były dopasowane tak, jak najlepszej marki garnitur.

Jesteśmy członkami stowarzyszenia Profesjonalny Optyk, zrzeszającego najlepszych optyków w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość usług i oferowanych przez nas produktów.

Zapraszamy wszystkich na Wielkie otwarcie, już w środę 04.07 do Świata okularów przy ul.Pocztowej 14 w Wągrowcu (na przeciwko Rossmanna) na słodkości, szampana!

OKULARY TO NASZA PASJA

 

Autor Anna Staniak
Aktualizacja 01.01.2021

 

[/vc_column_text][vc_single_image image=”1054″ img_size=”large” alignment=”center” qode_css_animation=””][/vc_column][/vc_row]