Profesjonalny optyk.

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_column_text]Profesjonalny Optyk.
W styczniu 2018 roku Świat Okularów został oficjalnie członkiem stowarzyszenia Profesjonalni Optycy.

Celem Stowarzyszenia jest działalność edukacyjna oraz ochrona i promocja zdrowia szczególnie w zakresie dobrego widzenia, korekcji wad wzroku, a także wspieranie osób w trudnej sytuacji materialnej poprzez zapewnienie im odpowiedniej korekcji wad wzroku.

Profesjonalny optyk  to dla nas wyróżnienie i zobowiązanie do jeszcze lepszej pracy na rzecz naszych klientów. Zobowiązanie do prowadzenia edukacji w zakresie wad wzroku, jak i możliwości ich korekcji.

Edukacja i uświadamianie naszego społeczeństwa o konieczności badań kontrolnych i o badaniu dzieci jest naszym głównym celem. To, iż komuś się wydaje, że dobrze widzi nie znaczy, że nie ma wady wzroku. Każdy powinien regularnie przejść profesjonalne badanie wzroku, ponieważ sami nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy prawidłowo widzimy.

Kolejnym naszym celem jest pokazywanie, jakie są obecnie dostępne rozwiązania dla osób wymagających korekcji wady wzroku.

Bardzo szybki rozwój optyki okularowej w ostatnich latach umożliwia zaspokojenie potrzeb wzrokowych praktycznie każdej osoby. Ilość rozwiązań jest ogromna, a soczewki okularowe, a w szczególności szkła progresywne, są coraz lepsze i bardziej dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Dodatkowo moda sprawiła, że okulary są wręcz pożądanym dodatkiem modowym. Dlatego dbamy aby w salonach Świat Okularów, zawsze były dostępne oprawki do okularów od znanych i modnych projektantów.

Profesjonalny optyk to dla nas wyzwanie, któremu cały czas staramy się sprostać.

Uczestniczymy w kursach, uczymy się i cały czas dbamy o podnoszenie naszych kwalifikacji.

Profesjonalizm w badaniu wzroku, obsłudze klienta i doborze okularów ma nas wyróżniać i zapewniać naszym klientom bezpieczeństwo i gwarancję najwyższej jakości usług.

Profesjonalny optyk to, dla nas, synonim dobrze wykonanych okularów i zadowolonego klienta.

Świat Okularów ma ambicje być profesjonalnym optykiem i sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów w Środzie Wlkp, Kostrzynie, Swarzędzu, gdzie miła obsługa dobierze Państwu najlepsze okulary.

 

Autor Anna Staniak
Aktualizacja 01.01.2021

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]