Jak dobrać okulary progresywne ?

Jak dobrać okulary progresywne, świadomie, aby być zadowolonym z wyboru ?
Okulary progresywne pozwalają osobom po 40- tce widzieć na każdą odległość, zastępują okulary do czytania i do patrzenia na dal. Dzięki temu nie potrzebujesz dwóch osobnych par okularów. Wystarczy tylko jedna para okularów progresywnych. Doceniają to kierowcy, osoby pracujące w biurze, przy kasie w sklepie, lekarze, księgowi.
Wszyscy, którzy cenią komfort i łatwość widzenia, bez konieczności ciągłego zdejmowania i nakładania okularów.
Okulary progresywne są najtrudniejsze do wykonania, ponieważ widzimy w nich na każdą odległość, zawierają w sobie 2 pary okularów, które muszą byc w jakiś sposób połączone w jedną całość.
Soczewki do tych okularów, czyli soczewki progresywne, są najbardziej zaawansowanymi technologicznie soczewkami, projektowane są przy pomocy komputerów i wytwarzane w procesach sterowanych przez superkomputery o potężnej mocy obliczeniowej. Ich konstrukcja wymaga ogromnej prezyczji. Firmy które opracowały soczewki progreywne cały czas je udoskonalają i chronią patentami swoje technologie.
Dlatego też pomiary do wykonania okularów progresywnych muszą być super precyzyjne, i najlepiej jeśli wykonane są przez specjalnie do tego zaprojektowany komputer.
A więc jak dobrać okulary progresywne ?
W naszych salonach posiadamy specjalne komputery firmy Essillor, która jest liderem na rynku w produkcji szkieł progresywnych.
Komputer sam wykonuje serię specjalnych pomiarów, skanując gałkę oczną, i generuje kod, według, którego wykonywane są indywidualne szkła progresywne dla konkretnej osoby.
O tym trzeba wiedzieć, że tylko tak zrealizowany pomiar, daje gwarancję dobrego widzenia, komfortu w użytkowaniu i zapewnia bezpieczeństwo dla twoich oczu.
My, cenimy sobie jakość i precyzję i wymagamy od siebie, aby u nas wykonane okulary progresywne były jak najlepsze, spełniały wszelkie oczekiwania naszych klientów i dajemy gwarancję na ich najlepsze wykonanie.
Dlatego zawsze wykonujemy pomiar komputerem, który jest do tego specjalnie zaprojektowany. Jesteśmy pewni że wykonane u nas, w tej technologii okulary są najlepsze i precyzyjnie odwzorowują  obraz widziany przez osobę, która je nosi.
A cena ?
Cena jest odzwierciedleniem jakości i zaawansowania technologicznego.
Okulary są inwestycją w zdrowie, podnoszą jakość i komfort życia osoby, która je nosi.
Każdy z nas zasługuje na wszystko co jest najlepsze na tym świecie.
Dlatego wybieraj najlepsze okulary i najlepsze rozwiązania dla siebie. Będziesz nie tylko super widział ale czuł się pewnie, młodo i komfortowo w każdej sytuacji.
Codziennie, przez kilka następnych lat.Facebook